Przejdź do treści

Nasza specjalność to izolacje przemysłowe dla energetyki

Usługi świadczymy kompleksowo

Posiadamy wymagane uprawnienia

Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług

Nasze motto to profesjonalizm i wysoka jakość usług

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji

Oferta ogólnie

Do realizacji zleconych projektów jesteśmy wstanie zapewnić Państwu kompleksową usługę obejmującą wykonawstwo, logistykę i nadzór. 

 

Nasze Usługi realizujemy całościowo, a więc zapewniamy:

 

  • Opracowanie dokumentacji technicznej i projektowej
  • Logistykę i organizację budowy
  • Wykonawstwo
  • Nadzór
  • Kontrole jakości
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

 

 

Ponadto do realizacji zleconych projektów, poza kompleksowym wykonawstwem, jesteśmy w stanie w zależności od wymogów Zleceniodawcy również zapewnić obsługę obejmującą montaż i demontaż niezbędnych rusztowań.

 

Oferta naszych usług kierowana jest do odbiorców z różnych segmentów rynku, a przede wszystkim: budownictwa, energetyki, przemysłu chemicznego, petrochemicznego, hutniczego, cementowo – wapienniczego i metalurgicznego.

menu
Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest IZOTECH, siedziba: Chorzów, Nowa 125.